Firma

Witamy w fascynującym świecie kolorów!

 

Marc Kolor powstał jako producent materiałów promocyjnych dla przemysłu kosmetycznego.

Nasz cel to profesjonalne wsparcie producentów farb do włosów oraz innych kosmetyków przez ich efektowne wyeksponowanie w miejscu sprzedaży i w salonach fryzjerskich.

 

Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom narzędzia, które umożliwiają prezentację najwyższej jakości włosa w palecie kolorów. Skupiamy się także na materiałach POS dostosowanych do potrzeb Klienta, pomagając im stworzyć niezapomnianą markę.

 

Wiemy jak ważna jest jakość.

Zachowujemy kontrolę nad każdym produktem który oferujemy. Już na etapie projektu wykonywanego przez nasze studio graficzne jesteśmy w ciągłym kontakcie z Klientem, na bieżąco informując go o postępach danego projektu.

 

Lata doświadczenia umożliwiają nam efektywne realizowanie wizji naszych klientów. Nasze studio graficzne dostarcza projekt, który w całości wykonujemy we własnej fabryce w jednym miejscu, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad jakością każdego produktu.

 

“Kolor to my” to słowa które opisują sedno naszego celu: stworzyć odcień włókna perfekcyjnie odpowiadający potrzebom Klienta i zaoferować mu najbardziej ekspresyjne kolory.

 

Poświęcamy dużo uwagi prezentacji, która ma zwrócić uwagę w kreatywny, niebanalny sposób.

 

Wciąż rosnące zainteresowanie, ze strony naszych klientów, różnorodnymi formami materiałów POS skłoniło nas do uruchomienia kolejnej gałęzi produkcji, skupionej na konstrukcjach z plastiku, drewna i aluminium.

 

Nasze oryginalne rozwiązania dla branży POS jak ekspozytory, multimedialne instalacje pomogą wypromować Państwa markę.

 

Brzmi interesująco? Zapraszamy do kontaktu

 

CO NAS WYRÓŻNIA

HISTORY

PRODUKCJA NA MIEJSCU

Nasza technologia dostępna na miejscu, daje nam pełną autonomię, bezpośrednią kontrolę jakości, dużą szybkość przerobu i niezliczone możliwości zaskoczenia oryginalnymi rozwiązaniami.

MAPA KLIENTÓW

Produkty Marc kolor można znaleźć w ponad 70 krajach na całym świecie.

OFERTA

BLOG

KONTAKT

TECHNOLOGIA

O NAS

ENG

PL

RODO

FCMK

Copyright Marc Kolor Sp. z o.o. 2015

site made by Pawel Osicki